پست های داغ

آخرین ویدئو های وبلاگ

مراحل انتخاب موتور برق مناسب

مراحل انتخاب موتور برق مناسب

اگر نوع موتور برق خود را مشخص کردید، به مرحله‌ی جدیدی از انتخاب موتور برق مناسب خواهید رسید. برای انتخاب موتور برق مناسب باید مراحل دیگری را نیز پشت سر گذاشت. اول اینکه هدف خرید را مشخص کرد. هزینه در نظر گرفته شده را تایین کرد، میزان استفاده از موتور برق را تشخیص داد و سپس مرکز فروش معتبری برای خرید موتور برق انتخاب نمود. در ادامه هر یک از مراحل انتخاب موتور برق مناسب را مورد بررسی بیشتری قرار داده‌ایم.

انتخاب موتور برق مناسب

انتخاب موتور برق مناسب

همه‌ی ما از اهمیت قابل توجه نیروی برق با اطلاع هستیم. نیروی برق بود که زندگی ما را به پیشرفت رساند. اگر بخواهیم تمامی روش‌های تولید برق را مورد مطالعه قرار دهیم، به اطلاعات جالبی دست خواهیم یافت. ما در این مقاله به بررسی یکی از روش‌های تولید برق، یعنی موتور برق می‌پردازیم. اگر برای خرید موتور برق مشکل دارید و نمی‌دانید کدام یک از انواع موتور برق بنزینی یا موتور برق دیزلی مناسب شماست، بهتر است ما را همراهی کنید.

موتور برق چیست؟

موتور برق چیست؟

موتور برق‌ها دستگاه‌های برای تولید انرژی الکتریکی هستند. به وسیله موتور برق می‌توان نیروی مکانیکی را به نیروی الکتریکی تبدیل کرد. کاربرد فراوان این وسایل الکتریکی باعث شده جایگاه مهمی در صنعت داشته باشند و از آنها استفاده‌های زیادی شود. اگر قصد خرید موتور برق دارید و می‌خواهید اطلاعات مفیدی درباره این وسیله کسب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . برای یک خریدموفق، ابتدا باید موتور برق را به خوبی بشناسید. سپس با توجه به هدفی که از خرید موتور برق دارید، به نمایندگی موتور برق سری بزنید....

مینی فرز چی بخرم؟

مینی فرز چی بخرم؟

مینی فرزها ابزاری با قابلیت استفاده در زمینه های گوناگون هستند که می توان برای برش سنگ، پلاستیک،برش و پرداخت فلزات و یا برداشتن مواد اضافی از یک قطعه استفاده می شود. همچنین برش کاشی،ملات،آجر،سنگفرش،برش گچ و سیمان،زنگ زدایی،پاک کردن رنگ،تیز کردن تیغه ها و برش یا ساب استیل از دیگر کاربردهای فرزها می باشد.

آشنایی با دریل های برقی

آشنایی با دریل های برقی

دریل، کاربردی‌ترین ابزار الکتریکی است؛ این را ما نمی‌گوییم؛ هر کسی که به‌تازگی به منزل جدید نقل‌مکان کرده این موضوع را خوب درک می‌کند. جدا از کارکرد خانگی، دریل، پای ثابت هر صنعتی است؛ از یک کارگاه کوچک گرفته تا یک کارخانه‌ی عظیم. اما چه نوع دریلی برای چه‌کاری مناسب است؟

معرفی انواع آچارهای پرکاربرد

معرفی انواع آچارهای پرکاربرد

در صورتیکه می خواهید کارهای لوله کشی منزل، از جمله تعمیر و تعویض شیرهای آب، افزودن لوله، تغییر مکان شیر آب و کارهایی از این قسم را خودتان به راحتی انجام دهید نیاز به چند ابزار و انواع آچار در این حوزه دارید. برای آشنایی بیشتر توصیه میکنیم ادامه این مطلب را مطالعه نمائید.

انواع دریل‌ها را بشناسید

انواع دریل‌ها را بشناسید

دریل ها یکی از مهم ترین، کاربردی ترین و پر مصرف ترین ابزار های موجود در بازار می باشند که در سطوح مختلف خانگی و صنعتی و با قطرهای مختلف و قدرت ها متفاوت وجود دارند، وظیفه اصلی این ابزار ایجاد سوراخ با قطر های مختلف در سطوح چوبی، فلزی، سنگی و … می باشد.

حاشیه زن چیست ؟

حاشیه زن چیست ؟

امروزه با توجه به فرهنگ شهر نشینی و بافت بسیار عظیم شهرها به خصوص شهر تهران نیاز بسیار بالایی به ایجاد فضای سبز احساس می شود و به دنبال آن مساله ی نگهداری و ایجاد آراستگی در درختان و زمین های فضای سبز بوجود می آید.

کاربرد اتو لوله سبز

کاربرد اتو لوله سبز

اتو لوله سبز یکی از مهمترین و الزامی ترین ابزار آلات مورد نیاز در کار لوله کشی می باشد که با نام اتو لوله سبز و یا دستگاه جوش لوله در بازار شناخته می شود ، این دستگاه دارای ساختاری ساده و عملکردی سریع می باشد