گارانتی اصلی

ابزار مانا ؛ کالای اصل
از آنجا که ابزار مانا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود ، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری مینماید ، مشتریان این شرکت می توانند مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از ابزار مانا خریداری و دریافت می نمایند.

البته ذکر این نکته لازم است که کشور مونتاژ کننده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این نام و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. بطور مثال در حال حاضر بسیاری از ابزار هایی که مبدا آنها کشور آلمان یا ایتالیا یا ژاپن و حتی کره است در کشور تایوان یا چین مونتاژ میگردد و علت این امر نیز هزینه های تولید ارزانتر در برخی کشورها میباشد.

ابزار مانا؛ گارانتی محصولات
شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را نیز ارائه کنند ، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها ، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است ، می توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی نمایند.
تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ابزار مانا دارای گارانتی های معتبر می باشند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در ابزار مانا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که ابزار مانا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت خود را تضمین می‌کند.

در سایت مرجع تخصصی و فروشگاهی ابزار مانا، قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای شما کاربران و مشتریان عزیز ارائه گردیده است.