شرایط و ظوبط استفاده

1) شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ابزار مانا و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما باشرایط وضوابط ذیل تلقی می گردد:

- خرید کالا از ابزار مانا برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل رادر سایت درج نمایند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

- تمام شرایط و خدمات سایت ابزار مانا بر مبنای آخرین سیاستهای این سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار سایت مندرج می گردد.

- لازم به توضیح است که در صورت خرید از طریق فروشگاه در صورت عدم موجودی محصول ، مشتری قادر خواهد بود در عرض 24 ساعت مبلغ خود را دریافت نماید.

- ارتباط سایت ابزار مانا فقط از طریق نشانی abzarmana.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و....) صورت می پذیرد. این سایت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2)ارتباط مستقیم با کاربران

فروشگاه ابزار مانا به دنبال رضایت کامل مشتریان گرامی است. اگر به هر دلیل رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفاً مراتب را با پر کردن و ارسال فرم در بخش"تماس با ما"،بخش مدیریت اعلام فرمایید. تا در اسرع وقت رسیدگی نماییم.

3)شرایط و خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات سایت ابزار مانا، فروشگاه ابزار مانا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت ابزار مانا درج نموده است.

انتخاب روش ارسال در هنگام تأیید سبد سفارش، صرفاً به عنوان پیشنهاد مورد نظر مشتری می‌باشد و با توجه به سیاست‌های ارسال فروشگاه اینترنتی ابزار مانا در انتخاب سریعترین و ایمن ترین روش، ممکن است نحوه ارسال تغییر پیدا کند.