استفاده از نیروهای پشتیبانی متعهد و متخصص

بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی ابزار مانا است.
این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

استفاده‌ از مکانیزم اثر بخش در پاسخ به مشکلات مشتریان در کمترین زمان

ابزار مانا با استفاده از امکانات مناسب از جمله سیستم گفت و گوی آنلاین در حوزه فناوری اطلاعات تلاش می‌کند تا ساز و کار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شکل ممکن مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین زمان ممکن به موثرترین پاسخ ها دست یابند ، و که در این مکانیزم شما می توانید بدون نیاز به تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی فنی ارتباط برقرار نموده و مشکل سرویس خود را بر طرف نمایید.

چابکی در ارائه خدمات پشتیبانی

این ویژگی به عنوان یکی از ارزش های سازمانی و ارکان جهت ساز ابزار مانا نیز می باشد ، بدین ترتیب که تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی ابزار مانا تلاش می‌کنند تا بهترین مشاوره های پیش از خرید را به مشتریان  در کوتاه ‌ترین زمان ممکن بدهند. همچنین رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاه‌ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی در همان روز صورت می پذیرد.


آرزوی ما آسودگی خاطر در خرید و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات ابزار مانا  در کلیه ساعات شبانه روز می باشد.