ارسال کالا ها از انبار مرکزی تهران می باشد.

لیست محصولات این تولید کننده  لانسین - Loncin

ابزار مانا نمایندگی فروش موتور برق لانسین می باشد، لازم به ذکر است که موتور برق لانسین ساخت چین می باشد و دارای 6 ماه گارانتی عیوب کارخانه ای می باشد، توان تولید در موتور برق های لانسین از 1 کیلو وات شروه شده و تا توان 15 کیلو وات برق تولید می کند. این نوع از موتور برق ها در دو نوع هندلی ساده و استارتی هندلی طراحی و تولید شده است. شرکت لانسین علاوه بر زمینه موتور برق در بخش تولید موتور تک و موتور پمپ آب نیز فعالیت دارد که فروشگاه ابزار مانا در حیطه ی پخش این محصولات نیز فعالیت می نماید.

نمایش ویدئو در آپارات

ابزار مانا نمایندگی فروش موتور برق های لانسین را در ایران در اختیار دارد، لازم به ذکر است که موتور برق لانسین ساخت چین می باشد و دارای 6 ماه گارانتی عیوب کارخانه ای می باشد، توان تولید در موتور برق های لانسین از 1 کیلو وات شروه شده و تا توان 15 کیلو وات برق تولید می کند. این نوع از موتور برق ها در دو نوع هندلی ساده و استارتی هندلی طراحی و تولید شده است. شرکت لانسین علاوه بر زمینه موتور برق در بخش تولید موتور تک و موتور پمپ آب نیز فعالیت دارد که فروشگاه ابزار مانا در حیطهی پخش این محصولات نیز فعالیت می نماید.


کیفیت موتور برق لانسین


شرکت لانسین چین با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا و متخصصین متعهد و کارآمد توانسته است با شرکت های بزرگی همانند BMW کشور آلمان همکاری داشته باشد و از علم و تخصص آنان نیز بهره ببرد این همکاری ها باعث بالا رفتن کیفیت موتور برق لانسین شده است و دارای استاندارد های روز دنیا نیز می باشند نظیر :  • CE گواهی ایمنی اروپا

  • GS گواهی ایمنی آلمان

  • EUII استاندارد آلایندگی اروپا


امروزه شرکت های تولید کننده محصولاتی نظیر موتور برق سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارند که این امر مهم می تواند با تولید محصول با کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش قابل دستیابی باشد ، شرکت لانسین نیز با تولید محصولات با کیفیت توانسته در بازار های بیش از ۱۰۰ کشور دنیا در حال رقابت با بهترین برند های روز دنیا باشد.


فروش موتور برق لانسین


فروش موتور برق لانسین در توان های مختلف را از طریق فروشگاه اینرنتی ابزار مانا همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش، جهت خرید با همکاران ما در بخش موتور برق تماس بگیرید.


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف