لیست محصولات این تولید کننده  لانسین - Loncin

Loncin در سال 1993 تأسیس شد، دارای محصولات پویا و راه حل های تطبیق سیستم کامل است. این شرکت برای ایجاد چشم انداز گسترده متقابل بر اساس برآورده کردن خواسته های مشتری اقدام نمودهاست .

Loncin در حال ارائه تولید و خدمات نوآورانه برای مشتریان جهانی و همچنین کمک به سود پایدار و افزایش سودآور است.

Loncin با تمرکز ویژه به توسعه محصولات با آلایندگی بسیار پایین کربن و بسته بندی، گروه صنعتی شامل موتور، ژنراتور، موتور سیکلت و خودروهای انرژی نو را تشکیل داده است که توسط آن، Loncin در زمینه خود از شهرت بالایی برخوردار است و محصولات برتر را ارائه می دهد. بر این اساس لانسین به بیش از 100 کشور و منطقه صادرات دارد . Loncin همچنین روابط همکاری پایداری با چندین شرکت مشهور بین المللی برقرار کرده است.

Loncin توسعه جهشی بزرگی را به واسطه ظرفیت تحقیق و توسعه رتبه برتر خود در سراسر جهان کسب کرده است. همچنین به طور فعال به دنبال راه حل و دستیابی به فناوری اصلی چندین وسیله نقلیه پویا و الکتریکی است.

لانسین مفهوم «ابتدا توسعه با مردم» را به عنوان فرهنگ سازمانی اصلی خود می داند. "خوشبختی همیشه با خستگی همراه است" دلیل اصلی فرهنگ و قدرت لانسین است و فضای پرنشاطی را برای کار ایجاد می کند. Loncin رشد شتابان و افزایش ارزش پایدار خود را برای سهامداران بر اساس اجماع کارکنان، رضایت مصرف کننده و همکاری در یک راه همه جانبه به دست می آورد.

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف